OFF Road

Ekstremalna jazda samochodami 4×4. ASG Predators wspólnie z jednym ze swoich partnerów umożliwia zorganizowanie zarówno zwykłej przejażdżki, jak i rajdu off-road.

Do dyspozycji Państwa oddajemy auta terenowe marki Opel, Ford, Jeep. Samochody stosowane w jazdach terenowych Off-roadowych są specjalnie przystosowane ponad fabryczne wyposażenie. Charakteryzują się większym prześwitem w terenie (podniesione zawieszenie), dodatkowym oświetleniem umożliwiającym jazdę nocą, zamontowanymi wyciągarkami i snorklerami; posiadają CB radio wspomagające komunikację uczestników imprezy. Dodatkowo na wyposażeniu każdego auta są: liny kinetyczne, szekle, pasy, zblocza, trapy oraz oczywiście odpowiednie, terenowe ogumienie.

Przejażdżki samochodami terenowymi stanowią doskonałe uzupełnienie firmowych imprez integracyjnych, pikników firmowych oraz mogą być elementem większych realizacji z gatunku Team Building.

Organizujemy jazdy samochodami terenowymi na naszym torze off-road po bezdrożach oraz typowo offroadowe wyprawy, podczas których uczestnicy stają się członkami prawdziwej ekspedycji. Imprezy przygotowujemy zarówno w formule wspólnej wyprawy, jak i rajdu terenowego, podczas którego należy posługiwać się mapą, tzw. ROADBOOK. Pełna integracja uczestników podczas rajdów i wypraw terenowych na orientacje okrasi każde spotkanie firmowe. Stanowi ciekawą alternatywę spotkania dla VIP-ów i ważnych partnerów firmy, pomimo tego, że wielu z nich przyjedzie na spotkanie własną terenówką.

Praca w zespole kierowca – pilot, zmagania z terenem i sprzętem; wspólna, niejednokrotnie ciężka robota zespołowa to także element wykorzystywany podczas zajęć team building, ugruntowujący więzi międzyludzkie!

Auta wykorzystujemy także w grach scenariuszowych w konkurencji „Jeep” – zadaniem zawodnika jest pokonanie toru na czas. Nie jest to jednak łatwe, gdyż kierowca prowadzi pojazd w specjalnych goglach, przez które nic nie widać. Zadaniem pozostałych członków zespołu jest podawanie kierowcy komend przez radio tak, aby nie wyjeżdżał poza tor. Nad bezpieczeństwem czuwa instruktor na prawym fotelu auta. Drużyna ma 4 próby.