Quady

Każdy z nas chciałby choć raz zasiąść za sterami wszelakich maszyn. ASG Predators wspólnie z jednym z naszych partnerów umożliwia Państwu jazdę bardzo popularnymi quadami.

Japońskie quady firmy YAMAHA, HONDA, SUZUKI i KAWASAKI. Nasze maszyny są quadami profesjonalnymi o pojemnościach od 250 do 750 cm sześciennych, co pozwala na jazdę na torze 4×4 oraz organizację wycieczek off-roadowych. Zarówno jazda na torze, jak i na wycieczkach obfituje w dużą ilość przeszkód terenowych, o zróżnicowanym stopniu trudności.

Tor OFF-ROAD został zaprojektowany tak, aby zapewnić różnorodność zarówno podłoża, jak i ukształtowania terenu. Podczas przejazdu po torze na kierowców czeka wiele ciekawych i trudnych prób, wymagających nie lada umiejętności. Tor urozmaicają wysokie wzniesienia, strome zjazdy i podjazdy, rów wodny, odcinki błotne.

Na potrzeby scenariusza, jaki Państwo wybiorą możemy rozegrać różnego rodzaju konkurencje, np. sztafeta z dzbankiem wody, jazda z piłką. Są to konkurencje bezpieczne, ponieważ nie są rozgrywane na czas.

Naszą firmę w tej konkurencji – QUADY wyróżnia doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy własne quady do naszej oferty. Jeździmy na tych maszynach od 7 lat. Nasi instruktorzy biorą udział w rajdach przeprawowych na quadach, a co za tym idzie są profesjonalistami.