Survival militarny 8h

Survival militarny to krótki i intensywny kurs ośmiu godzin działań nieregularnych. Jest to szybka i podstawowa wersja zawierająca szczyptę zielonej taktyki i szkoły przetrwania. W sam raz na ciekawe spędzenie wolnego dnia razem z nami.

Zaczynamy częścią szkoleniową, nasi instruktorzy przybliżą Ci zagadnienia, z początku wydające się trudne i nie zrozumiałe ale tylko z początku. Każde zagadnienie będzie opisane i wyjaśnione w praktyczny sposób, a więc zaczynamy od:
– nawigacji i terenoznawstwa,
– BLOS – bezpieczeństwo obsługi broni,
– postawy strzeleckie,
– szyków i formacji, znaków nie werbalnych, zasad poruszania się, poszukiwania ukryć i zasłon,
– metod obserwacji i nasłuchu,
– elementy survivalu, rozpalanie ognia, schronienie i woda.

Następnie przechodzimy do symulacji działań na wrogim terytorium, uczestników dzielimy na mniejsze sekcje i przydzielamy zadania.

Celem naszych instruktorów jest wsparcie uczestników poprzez zapewnienie wiedzy z zakresu zielonej taktyki i elementów survivalu.

W drugiej części instruktorzy nadzorują przebieg symulacji bojowej ale mogą także podgrywać dodatkowe jednostki poruszające się w terenie w zupełnie różnym charakterze.

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą:

Organizator zapewnia:

Koszt szkolenia 200 zł/os.

Miejsce zbiórki przesyłane jest do zebranej grupy drogą mailową.

Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie oraz osoby powyżej 16 roku życia za pisemną zgodą prawnego opiekuna lub gdy prawny opiekun bierze udział w imprezie.