Zimowe szkolenie survivalowo militarne

Jeżeli marzyłeś kiedyś o tym, by wcielić się w rolę członka zawodowej formacji zwiadowczej, to właśnie teraz masz szansę na uczestnictwo w specjalnie zaaranżowanym 7-dniowym szkoleniu zwiadowczym. Już niedługo przez 7 dni przejdziesz przez szereg zajęć. W trakcie szkolenia każdy uczestnik przejdzie szereg zajęć, ćwiczeń i gier taktycznych. W planie min.:

ZAJĘCIA W BAZIE
Wykłady z taktyki, omówienie nawigacji i topografii, nauka pracy z mapą. Obsługa broni, podstawy pierwszej pomocy, omówienie procedury medevac -nineliner, zasady łączności radiowej.

ZAJĘCIA TERENOWE:
Survival: Sposoby rozpalania ognia i budowa różnego rodzaju palenisk, budowanie filtrów wodnych. Budowa piecy, szybkowaru, lodówki, wędzarki. Metody ukrywania palenisk sposoby ich maskowania, rozpraszanie dymu. Budowa iglo, przygotowywanie jam śnieżnych, pozyskiwania pożywienia zimą.
Działania wojskowe: Sygnały dowodzenia, patrol ubezpieczony, pokonywanie przeszkód terenowych: bagien, przeszkód wodnych, wąwozów, formowanie i unikanie zasadzek, rozpoznanie, scenariusze bojowe (walki ASG)

Zapewniamy 7 dni zmagań, w czasie których uczestnicy muszą wykonywać zadania specjalne, unikając kontaktu z cywilami i wchodząc w ciągłe potyczki z wrogiem. Kursanci w większości zadań dzieleni są na dwie przeciwne drużyny, które muszą poradzić sobie w trudnych warunkach. W bazie zdobywają wiedzę teoretyczną na krótkich wykładach, następnie rozpocznie się wykonywanie zadań w terenie, realizacja celów taktycznych (fotografowanie obiektów, wysadzanie mostu, zaminowanie pola/drogi). Elementy szkoły przetrwania budowa schronień, rozpalanie ognia, filtrowanie wody itp.

W tym czasie druga drużyna wykonuje swoje zadania, dlatego trzeba zachować wielką ostrożność, gdyż będzie poruszać się po tym samym terytorium. Możecie zlokalizować ich miejsce działań, ostrzelać z broni ASG, zabrać amunicję lub potrzebne mapy i inne przedmioty. Po wyczerpującym dniu przychodzi czas na podsumowanie i nocleg w bazie. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym Anpol w Sulejowie otrzymają również pełne wyżywienie.

Ze swojej strony udostępniamy sprzęt do prowadzenia wszelkich zadań i działań min: umundurowanie, karabinki ASG i amunicje, ochronę oczu i twarzy, sprzęt survivalowy. U nas nie dopłacasz za żadne dodatkowe zajęcia a program wypełniony jest po brzegi. Nie ma czasu na nudę.

Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz do nas