Airsoft dla firm

Przewodnim tematem naszych imprez jest Airsoft.

Czym jest airsoft/asg?

Jest to zmilitaryzowana, bardziej realistyczna wersja popularnego paintballa. Wrażenia, jakie odczuwa gracz podczas rozgrywek są niepowtarzalne. Uczestnicy biorą udział w kilku scenariuszach działań bojowych, które będą wymagały od nich podejmowania trudnych decyzji, współpracy opartej na zaufaniu, zgrania zespołu, a co najważniejsze wyłonieniu liderów grup rywalizujących ze sobą.

Rozgrywki poparte są szkoleniami z zakresu nawigacji, survivalu, komunikacji niewerbalnej a także obsługi współczesnej broni wojskowej.

Gry airsoftowe odbywają się głównie na terenach leśnych i połączone są ze szkoleniem wojskowym. Na terenie, na którym odbywają się imprezy asg występują zarówno specjalnie przygotowane “instalacje wojskowe” (bunkry, okopy, itp.), jak również naturalne przeszkody terenowe: drzewa, krzewy, wzniesienia.

Początek imprezy integracyjnej to omówienie zasad bezpieczeństwa, szkolenie z obsługi broni, postawy strzeleckie.

Następnie przechodzimy do prostych scenariuszy bojowych mających za zadanie zapoznać uczestników z terenem oraz z działaniem broni w trakcie rozgrywki.
– team death mach: członkowie dwóch drużyn muszą wyeliminować przeciwników przy jak najmniejszych stratach własnych,
– capture the flag: dwie bazy, dwie drużyny; w każdej z baz flaga lub inny przedmiot, który trzeba przetransportować do swojej bazy jednocześnie nie pozwalając przeciwnikowi na zabranie swojej flagi.

Kolejnym etapem są skomplikowane lub proste ale dynamiczne autorskie scenariusze bojowe. Wymagają one od uczestników większej współpracy i realizacji poszczególnych zadań w podgrupach.

Każda z drużyn musi przygotować mini bazę w odległości min. 1000 metrów od siebie. Następnie przy pomocy map należy odnaleźć umieszczone specjalne przedmioty i przetransportować je do swojej bazy i pilnować określoną ilość czasu; później przetransportować wszystkie w kolejne ustalone miejsce. Przeciwnik może w tym czasie podjąć decyzje o postępowaniu w dokładnie taki sam sposób, lub próbować odnaleźć wrogą bazę i wykraść przedmioty.

Scenariusze są przygotowywane w zależności od rodzaju imprezy integracyjnej, ilości chętnych. Możemy wykorzystać w niej pojazdy, czy quady. Wszyscy uczestnicy otrzymują wojskowe umundurowanie, repliki broni asg, amunicje a także inne gadgety wojskowe.

Nasze imprezy firmowe są szyte na miarę.