Survival Beskid Śląski

Survival w Beskidzie Śląskim 30h

Kilka razy w roku, organizujemy wyprawę survivalową w Beskidzie Śląskim.

Zaczynamy w okolicach Skrzycznego i kierujemy się w stronę szczytu, celem jest dotarcie w okolice w której przygotujemy obóz lub odnalezienie opuszczonej chatki w której będzie nocleg.

Uczestnicy mają zatem do pokonania trasę w warunkach górskich, a także wiele zadań do wykonania. Zajęcia prowadzone są w formie survivalu zielonego z elementami survivalu militarnego stosowanego na nieprzyjaznym terytorium. Nie używamy broni, nie strzelamy, za to minimalizujemy kontakt z cywilami. Szkoła przetrwania z wykorzystaniem technik survivalowych w sposób jak najbardziej kamuflujący naszą obecność.

Wymagania sprzętowe: śpiwór, karimata, nóż, latarkę, kawałek sznurka, dwie pary obuwia, stara koszulkę (do zniszczenia), woda min 2 l na osobę, żywność.

 

Organizator zapewnia: sprzęt survivalowy zapewniający przetrwanie, instruktorów, którzy ukończyli kurs S.E.R.E. dla dowódców pododdziałów rozpoznania, program wyprawy.

Tylko las, my i góry. Po za tym świeże górskie powietrze, malownicze tereny i niezapomniane wrażenia. Pokazujemy naszym kursantom najciekawsze zagadnienia ze sztuki przetrwania, najbardziej efektywne survivalowe patenty.

Pokonanie wyznaczonej trasy nie będzie łatwe, teren górzysty, inne powietrze….. Dasz radę? Sprawdź swoje możliwości, nikogo nie będziemy pomijać. Każdy ma szanse na aktywnie spędzony czas, który zostanie na długo w pamięci.

Ilość wolnych miejsc na grupę jest ograniczona, kto pierwszy ten lepszy. Prawdziwa górska szkoła przetrwania tylko z ASG Predators.

Zapewniamy; opiekę instruktorów 30h, realizację ww. programu, narzędzia które ułatwią pracę w terenie (użyjemy ich tylko i wyłącznie w naprawdę skrajnie trudnych sytuacjach jeśli nie będzie potrzeby wystarczy nóż i krzesiwo).