Imprezy z adrenaliną

 

Wiemy jak ważny jest zgrany, sprawnie podejmujący decyzje zespół współpracujących ze sobą ludzi. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że aby taki zespół sprawnie funkcjonował należy o niego dbać i go rozwijać poprzez dawanie ludziom możliwości współpracy nie tylko pośród ścian firmy, w jakiej pracują.

Stworzyliśmy dla Państwa ofertę rozwoju i budowania silnych relacji ludzi współpracujących ze sobą. Ma ona na celu mocniejsze ich zintegrowanie, zbudowanie między nimi zaufania, umiejętności podejmowania decyzji w krytycznym momencie oraz wyłonienie lidera grupy.

Oferta kierowana jest do firm, dla których ważne jest inwestowanie w swoich pracowników. Dzięki nim przedsiębiorstwo może się rozwijać. Dlatego tak istotne jest stworzenie zgranego i mającego do siebie zaufanie zespołu ludzi.

 

imprezy integracyjne

W tym celu proponujemy Państwu nasze autorskie programy szkoleniowe. Posiadamy swój sprzęt, dzięki temu jesteśmy konkurencyjni pod względem cen. Nasze scenariusze opierają się między innymi na podnoszeniu progu możliwości Uczestników.

Każdy menager, HR planujący imprezę integracyjną może wykorzystać taki scenariusz do zacieśnienia więzi między pracownikami oraz do obudzenia w nich ducha walki.

Podczas naszych scenariuszy na życzenie Klienta możemy wykorzystać między innymi:
– airsoft – oddaje realizm pola walki, stosujemy szkolenia z taktyki, nawigacji, kamuflażu doskonale wplatając przy tym teambuilding, wyraźnie wyłaniają się ukryci przywódcy
– paintball – popularna forma spędzania aktywnie czasu podczas imprez integracyjnych
– survival – autorskie programy szkoły przetrwania, doskonale nadają się do podnoszenia progu możliwości Uczestnika
– quady i Off Road
– wieczory tematyczne – posiadamy własne stoły do Pokera, Ruletki, Black Jack’a, specjalizujemy się w wieczorach Casino, w stylu meksykańskim, brazylijskiej samby, organizujemy pokazy tańca oraz kursy dla naszych Klientów, organizujemy Gale z wykorzystaniem konkursów tańca, śpiewu.