Czarna taktyka

Szkolenie wojskowe Czarna Taktyka

Szkolenie z czarnej taktyki prowadzone przez czynnych lub byłych żołnierzy i instruktorów strzelectwa, to szkolenie bazujące na ćwiczeniach dla operatorów, których celem jest realizacja zadań na terenie zamkniętym.

Czarna taktyka wojskowi instruktorzy dbają o odpowiednie wprowadzenie do działań na terenie zurbanizowanym, miasta, wsie, budynki mieszkalne, industrialne, użyteczności publicznej, parkingi ale także pojazdy, samoloty, śmigłowce, pociągi.

Szkolenie wojskowe z czarnej taktyki to zarówno techniki MOUT, CQB, oraz Counter Terrorist Operations. Te ostatnie najczęściej prowadzone są przez wyspecjalizowane jednostki policyjne w danym kraju.

Instruktorami szkoleń są byli byli operatorzy jednostek specjalnych wojska i policji oraz instruktorzy strzelectwa bojowego. Jako instytucja szkoleniowa wydajemy zaświadczenia i certyfikaty. 
Szkolenia prowadzimy zarówno dla cywili jak i służb mundurowych.
Specjalistyczne szkolenia z taktyki czarnej prowadzone przy użyciu broni palnej organizujemy tylko dla służb lub klientów, którzy ukończyli przynajmniej dwa niższe pozoomy.

Szkolenia z czarnej taktyki podzieliliśmy na 3 poziomy:

Poziom 1

POZIOM 2

POZIOM 3

* Osoby bez własnego sprzętu mogą taki wypożyczyć na miejscu.

Taktyka czarna

W ramach szkolenia wojskowego z czarnej taktyki poruszamy tematykę:

– CQB “Close Cuarters Battle”, – Mout Military Operations in Urban Terrain, – Counter Terrorist Operations, – formacje, – wejścia, prowadzenie rozpoznania w terenie zurbanizowanym, – obiekty stałe, – obiekty ruchome, – ochrona VIP’

W przypadku braku doświadczenia z obsługą broni przejdź do szkolenia strzeleckiego. Dla grup zorganizowanych możemy dobrać termin i miejsce szkolenie indywidualnie, przewidujemy upusty.

Jeżeli interesują Cię kursy czarna taktyka w Warszawie czarna taktyka w Łodzi, czarna taktyka w Poznaniu, czarna taktyka w Krakowie zapraszamy, dojeżdżamy w różne miejsca po uzgodnieniu z instruktorami.