dla firm

Od 2009 roku zajmujemy się organizowaniem szkoleń militarnych, militarno-survivalowych.

Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy autorski program Szkoły Przetrwania “OWO” – Obóz, Woda, Ogień. Współpracując z żołnierzami jednostek specjalnych JWK Lubliniec, Ratownikami Medycznymi, Ratownikami GOPR stworzyliśmy program szkoleniowy dla osób chcących dostać się do jednostek specjalnych.

Wykorzystując nasz sprzęt oraz doświadczenie, swoją ofertę skierowaliśmy również do firm organizujących wyjazdy firmowe. Imprezy integracyjne organizowane przez naszą firmę mają głównie charakter Szkoleń Motywacyjnych.

W odróżnieniu od zwykłych integracji firmowych nasze szkolenia mają za zadanie podnieść przede wszystkim próg możliwości i wytrzymałości każdego uczestnika, sprawdzenia go w sytuacja extremalnie stresowych oraz nauczenia jak zachowywać się w takich momentach.

Jeśli coś wydało Ci się nie możliwe do zrealizowania, po przejściu programu Szkolenia Motywacyjnego na pewno zaczniesz mierzyć wyżej niż Ci się to wcześniej wydawało.
Oferta Szkoleń Motywacyjnych kierowana jest głównie do osób szczególnie narażonych na sytuacje stresowe, działających często pod presją czasu i wysokiej odpowiedzialności.

Plan każdego szkolenia pisany jest indywidualnie dla każdej grupy. Do jego przygotowania niezbędne są następujące informacje:
– wiek
– warunki psycho-fizyczne w pracy
– poziom odpowiedzialności zajmowanego stanowiska każdego uczestnika
– warunki panujące w teamie w danym dziale

Szkolenia Motywacyjne prowadzimy w postaci dwu i kilku dniowych programów w zależności od powyższych parametrów oraz funduszy klienta. Do swojej dyspozycji posiadamy teren w Dolinie Rzeki Pilicy, własny sprzęt wojskowy, linowy, samochody terenowe, quady.